Změna jízdního řádu BUS od 4.3.

od pondělí 4.3. 2019 dochází ke změně jízdního řádu autobusu směr Úpice.
Nově zajíždí spoj 690340 16 (Malé Svatoňovice 15:05 – Úpice Úpice,,most F.L.Riegra 15:26) ke škole do Velkých Svatoňovice a pak pokračuje směr Úpice

Malé Svatoňovice,,žel.st. 15:05
Malé Svatoňovice,,Polytex 15:07
Velké Svatoňovice,,škola 15:10
Velké Svatoňovice,,u pomníku 15:11
Velké Svatoňovice,Valy 15:12
Batňovice,,pod kostelem 15:14
Batňovice,,Na Mýtě 15:16
Úpice,Sychrov 15:18
Úpice,,most II.odboje 15:20
Úpice,,most F.L.Riegra 15:22
Úpice,Veselka 15:24
Suchovršice,,záv. 15:26
Suchovršice,,hasičská zbrojnice 15:27

690340 16